نقل و انتقالات نیمسال اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰

قابل توجه دانشجویان عزیز ثبت نام نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 از 15 تیرماه آغاز و تا 15 مرداد ماه ادامه خواهد داشت .

با برنامه ریزی های صورت گرفته تدابیری اندیشیده شده تا نتیجه در خواست های نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان قبل از آغاز ترم اعلام شود .

متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنند .

تمامی مراحل فرایند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و مهمانی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است و به منظور فراهم آمدن حداکثری تسهیلات برای دانشجویان روند انجام امور در سامانه منادا به نحوی طراحی شده که نیازی به تردد دانشجو بین واحدهای دانشگاهی مبدا و مقصد جهت پیگیری درخواست نباشد .

حوزه دانشجويي فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي مركز نهبندان

نوع آگهي : اطلاعيه تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ زمان : ۱۲:۱۲ كاربر : Admin بازديد : ۲۶

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اي كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق نهبندان

دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

۱۲ صفر ۱۴۴۳ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۷
اذان ظهر ۱۲ : ۲۳
غروب آفتاب ۱۸ : ۲۹
اذان مغرب ۱۸ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۳
انتخاب شهر